O firmie

O firmie

brukarz Międzyrzec Podlaski | brukarz Biała Podlaska | brukarz Radzyń Podlaski

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi brukarskie w Międzyrzecu Podlaskim, Białej Podlaskiej, Radzyniu Podlaskim oraz okolicach. Zajmujemy się układaniem kostki brukowej i kamiennej na różnego rodzaju powierzchniach, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasz zespół doświadczonych brukarzy gwarantuje najwyższą jakość wykonania, dbając o każdy detal, aby finalny efekt spełniał wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Realizujemy projekty zarówno małe, jak i duże – od przydomowych podjazdów, chodników, tarasów, po obszerne prace brukarskie dla firm i instytucji publicznych, takie jak place, parkingi czy alejki parkowe. Stosujemy tylko najlepszej jakości materiały, co w połączeniu z naszym doświadczeniem i umiejętnościami zapewnia trwałość i estetyczny wygląd na lata.

Rozumiemy, jak ważna jest rzetelność i terminowość, dlatego zawsze staramy się realizować zlecenia zgodnie z ustalonym harmonogramem, jednocześnie zachowując elastyczność i gotowość do dostosowania się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu i skupieniu na wysokiej jakości usług, zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów.

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły współpracy i zaplanować realizację Twojego projektu brukarskiego. Z naszą pomocą Twoje otoczenie zyska nowy, niepowtarzalny charakter.

Firma prowadzona przez Marka Gałeckiego ma swoją siedzibę w Międzyrzecu  Podlaskim. Działalność rozpoczęliśmy 1997 roku. Nasza firma świadczy kompleksowe usług brukarskie i wykonujemy wszystkie prace budowlane związane z zagospodarowaniem terenu jak odwodnienia prace instalacyjne wymiany gruntu niwelację terenu itp. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra posiadająca wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i fachowym doradztwem. Do prac używamy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają bezproblemową realizację każdego zadania.Korzystamy też z przygotowanych wcześniej projektów i rysunków technicznych.Na nasze prace dajemy 3 lata gwarancji.Realizujemy projekty klasyczne spół finansowane przez UE   i artystyczne o różnych kolorach,wzorach i kształtach.Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Międzyrzeca Podlaskiego i okolic.

brukarz
IMG_3522